KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805058
nr 1580 5058
Emil Lemon
(1895-1968), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 53x61cm
Emil Lemon, svensk bildkonstnär född 1895, död 1968.
Utrop:
300 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:52:25